Kaip pasirinkti tinkamą ir kokybišką vaikišką lovą?

Perėjimas nuo kūdikio lovytės prie vaikiškos lovos – didelis ir svarbus žingsnis vaiko gyvenime. Tai tarpinis baldas, kai vaikas jau yra per didelis kūdikio lovytei, bet per mažas standartinei, suaugusio žmogaus lovai. Vaikų lovos – saugumą, patogumą ir savarankiškumą vaikui suteikiantys baldai, kurie užtikrina patogų ir gerą miegą. Negana to, vaikiškos lovos leidžia vaikui jaustis savarankiškesniam, suteikia galimybę jam lengvai ir saugiai išlipti iš lovos ar į ją įlipti, be tėvų pagalbos. Tačiau, vaiko lova privalo būti pasirenkama tinkamai. Ji turi būti kokybiška, patvari ir tvirta, kad užtikrintų saugumą ir atlaikytų net intensyviausius vaiko šokinėjimus. Taip pat, lova turi būti ir graži, patikti vaikui. Tik tokiu būdu, vaikas noriai eis miegoti ir tikrai džiaugsis savo nauju baldu. Vis dėlto, pasirinkti tinkamą vaikų lovą gali būti ne taip paprasta kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Šių lovų pasirinkimas – be galo platus ir įvairus. Na, o norint pasirinkti geriausią modelį gali tekti atsižvelgti į kelis svarbius dalykus. Juos ir apžvelgsime šiame straipsnyje.

Atsižvelkite į lovos dydį ir saugumą

Vaikiška lova – tarpinis baldas, kai kūdikio lovytė tampa per ankšta, o suaugusiojo lova dar yra per didelė. Tokia lova yra naudinga vaikams iki paauglystės, todėl, privalo būti patvari, kokybiška ir tvirta. Tačiau, siekiant pasirinkti tinkamą ir gerą lovą vaikui, būtina nepamiršti atsižvelgti ir į jos dydį. Vaikiškos lovos dydis, iš esmės, priklauso nuo vaiko amžiaus, o taip pat ir kambario dydį. Dažniausiai, vaikiškos lovos būna 70×160 cm dydžio. Tokio dydžio lova garantuoja optimaliausią patogumą ir saugumą. Taip yra todėl, kad ši lova savo dydžiu gali priminti kūdikio lovytę, bet suteikia ir papildomos erdvės patogiam gulėjimui. Teigiama, kad būtent šio dydžio lova yra optimaliausias pasirinkimas vaikams iki paauglystės. Na, o vaikui išaugus iš jos, ji turėtų būti pakeičiama tiesiog standartine viengule lova. Siekiant užtikrinti vaiko saugumą, tokią vaikišką lovą galima papildyti apsaugomis, kurios užkirs kelią iškritimui iš lovos.

Būtina atsižvelgti į lovos medžiagą

Ko gero, geriausias pasirinkimas – medinė vaikiška lova. Tai tvirtas, natūralus ir ilgaamžis medinis baldas, kuris garantuos stabilumą, patvarumą ir ilgametį naudojimą. Tokios lovos gali būti nedažytos ir labai natūralios, o kitos dažytos ir pasižyminčios skirtingais dizainais. Tiesa, medinės, medžio masyvo vaikiškos lovos gali būti gana brangios. Pigesnis pasirinkimas – medžio plokščių lovos. Tai taip pat labai kokybiškas pasirinkimas, suteikiantis itin platų ir įvairų dizainų pasirinkimą. Kalbant apie medžiagą, labai svarbu, kad lovos būtų saugios. Įsitikinkite, kad vaikiška lova yra saugi ir apdirbta saugiomis, vaikams nekenksmingomis medžiagomis.

Pasirinkite tinkamą ir norimą lovos tipą

Vaikiškos lovos gali būti labai skirtingos. Jos skiriasi savo tipais, išvaizda, o pasirinkti tinkamą reikėtų ne tik pagal savo ar vaiko norus, bet ir pagal kambario dydį. Žinoma, klasikinis pasirinkimas – standartinė, paprasta vaikiška lova. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kažko paprasto ir nekrentančio į akis. Negana to, tokios lovos turi ir uždaresnius šonus, kurie garantuoja daugiau saugumo. Kitas pasirinkimas – vaikiškos lovos su stalčiais. Tai itin praktiškas ir geras pasirinkimas, suteikiantis ne tik daug ir patogios vietos miegui, bet ir nemažai vietos daiktų laikymui. Stalčiai, dažniausiai, randami lovos rėmo apačioje ir gali pasitarnauti kaip puiki vieta vaiko drabužių, daiktų ar žaislų laikymui. Tiesa, yra tokių modelių, kurie stalčiuose slepia dar vieną lovą. Šiomis dienomis itin populiarūs yra nameliai-lovos. Tai mažą namuką primenančios lovos, kurios atrodo itin stilingai ir jaukiai bei būtent tai suteikia kambariui. Žinoma, populiarus pasirinkimas yra ir lovos mašinos, laivai ir kiti objektai. Tai itin žaismingos, spalvingos ir vaikams be galo patinkančios lovos. Galiausiai, galima rinktis ir dviaukštes vaikiškas lovas. Tai lovos, kurios puikiai tinka mažam, ankštam vaiko kambariui. Naudinga paminėti, kad tokios lovos yra tinkamos vyresniems vaikams, kadangi, mažiesiems gali būti gana pavojinga įlipti ar išlipti iš lovos, esančios viršuje.

Tikime, kad atsižvelgę į šiuos kelis aspektus, lengvai ir greitai išsirinksite tinkamiausią ir geriausią vaikišką lovą. Varle.lt svetainėje rasite itin didelį vaikų lovų pasirinkimą, už prieinamą kainą. Negana to, čia rasite ir kitus vaikų kambario baldus: https://www.varle.lt/vaiku-baldai/, šaunias akcijas!

Partnerio turinys

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook