Kokios kepurės yra geriausios šeimos pasivaikščiojimams ir žaidimams su vaikais?

kokios-kepures-yra-geriausios-seimos-pasivaiksciojimams-ir-zaidimams-su-vaikaisIlgi šeimos pasivaikščiojimai ir smagūs žaidimai lauke gali būti puikus šeimos ryšius stiprinantis laisvalaikio leidimo būdas, o kartu ir gera proga pabūti gryname ore. Tačiau bet kuriuo metų laiku būtina pasirūpinti, kad visa šeima turėtų galvos apdangalus, saugančius nuo įvairių aplinkos veiksnių. Taigi, kokios kepurės geriausiai tinka šeimos pasivaikščiojimams ir žaidimams su vaikais?

Kokią kepurę rinktis vasarą?

Būnant lauke vasarą tiek tėvams, tiek vaikams labai reikalingas aprangos aksesuaras yra kepurė. Šiltuoju metų laiku labiausiai mėgstamos yra kepurės su snapeliu. Jos apsaugo galvą nuo saulės kaitros, o akis nuo pavojingų spindulių ir akinimo. Daugelis drabužių parduotuvių siūlo labai platų šių kepurių asortimentą. Galima rinktis iš įvairių spalvų, raštų ir dydžių, todėl kiekvienas šeimos narys nesunkiai suras sau patinkantį variantą. Norėdami vaikus geriau apsaugoti nuo neigiamo saulės poveikio, galite pasirinkti legionieriaus stiliaus kepures su snapeliu ir papildoma kaklo apsauga. Tokia kepurė neleis vaikui nudegti kaklo saulėje, kai jis pasilenkęs užsižais smėlio dėžėje. Tėvams taip pat gali pravesti šis kepurės tipas, jei būsite ilgai atsisukę nugara į saulę.

kokia-kepure-rinktis-vasara

Gana dažnas pasirinkimas vasaros metu yra prigludusios medžiaginės skrybėlės. Jos turi į apačią nukreiptą kraštą, kuris maksimaliai apsaugo veidą, akis, ausis ir kaklą nuo saulės. Šio tipo skrybėlės ne tik patogios, bet ir labai stilingos. Vėlgi nesunkiai surasite įvairių dizainų, spalvų ir raštų, tinkančių vyrams ir moterims. Beje, dalis prigludusių medžiaginių skrybėlių yra su smakro dirželiais, reguliuojamomis virvelėmis arba gumytėmis, kurios puikiai prilaiko kepurę aktyviai žaidžiant. Dažniau tokie modeliai yra kuriami vaikams, tačiau galima surasti ir suaugusiems skirtų skrybėlių su smakro dirželiais. Prigludusios medžiaginės skrybėlės puikiai sugeria prakaitą, jei yra pagamintos iš natūralių audinių, tokių kaip medvilnė. Būtent dėl visų šių priežasčių tokios skrybėlės geras pasirinkimas kasdieniam naudojimui, kai saulėtomis dienomis ilgą laiką būnate lauke.

 Kokią kepurę rinktis žiemą?

Daug laiko praleidžiantiems lauke žiemą reikia tokios kepurės, kuri patikimai saugotų nuo žvarbių oro sąlygų. Geriausias pasirinkimas yra žieminės kepurės, dengiančios galvą, ausis, kaklą, smakrą ir net skruostus. Modeliai, kurie siūlo tokią plačią apsaugą, yra balaklavos ir Peru stiliaus kepurės. Peru stiliaus kepurės turi atvartus, dengiančius ausis, o balaklava yra per galvą užsimaunama kepurė, kuri uždengia visą galvą bei kaklą ir turi skylę tik veido vietoje. Be to abu šie modeliai puikiai tinka pučiant stipriam vėjui, nes tvirtai laikosi ant galvos. Peru stiliaus kepurių ir balaklavų galima rasti tiek vaikams, tiek suaugusiems. Visgi, jas dažniau dėvi vaikai.

Tėvai mieliau renkasi sportines žiemines kepures. Megztos ir trikotažinės kepurės puikus pasirinkimas, nes jas patogu užsidėti ir jos apsaugo nuo šalčio. Tiesa, būtina įsitikinti, kad pasirinktos kepurės dydis yra tinkamas, kitu atveju ji gali smukti žemyn arba kilti į viršų. Sportinę žieminę kepurę gali išsirinkti kiekvienas, nes jų raštų ir spalvų pasirinkimas yra beveik beribis.

Taigi, įsigiję patogias ir funkcionalias kepures visai šeimai, galėsite daug laiko praleisti lauke, nebijodami, kad perkaisite ar sušalsite. Tereikia išsirinkti tinkamus modelius pagal kiekvieno skonį.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook