Būtiniausios priemonės, auginant kūdikį

Ruošdamiesi parsivežti namo savo naujagimį, klausite savęs: “Ko reikia kūdikiui pirmosiomis savaitėmis namuose?”. Jūsų patogumui toliau pateikiame sąrašą priemonių, kurios ženkliai palengvins pirmuosius mėnesius, auginant kūdikį. Išvardyti daiktai leis kūdikiui jausis patogiai ir būti aprūpintam viskuo, ko jam reikia.

Kaip paruošti namus?

Kur miegos kūdikis?

Saugiausia, kad kūdikis pirmaisiais gyvenimo metais arba bent pirmuosius 6 mėnesius miegotų viename kambaryje su jumis. Lovelėje šalia jūsų lovos. Jei reikia reguliuoti kambario, kuriame miega kūdikis, temperatūrą, šildytuvą ar ventiliatorių naudokite tik tada, kai kūdikio nėra patalpoje. Išjunkite prietaisą prieš atnešdami kūdikį į kambarį. Geriausia keisti kūdikio drabužius, o ne šildyti ar vėsinti kambarį.

Kur keisite sauskelnes?

Saugiausia kūdikio sauskelnes keisti ant kilimėlio ant grindų, kad vaikas negalėtų nukristi. Tačiau kai kurie tėvai mano, kad jiems lengviau keisti sauskelnes ant specialaus stalo ar lovos. Jei kūdikį pervystote ant lovos ar stalo, nepamirškite visą laiką laikyti vienos rankos ant mažylio, kad jis negalėtų nuvirsti.

Kur maudysite kūdikį?

Naujagimį galite maudyti praustuvėje, jei ji saugi ir švari, arba specialioje vonelėje. Nesvarbu, kur maudysite kūdikį, visada būkite pasiekiami ranka.

Kur maitinsite kūdikį?

Kūdikį galite maitinti bet kur, kur tik galite atsipalaiduoti ir patogiai jį laikyti. Pagalvės gali suteikti jums papildomą atramą, jei jos prireiktų. Naktiniam maitinimui gali praversti naktinė lemputė.

Ko reikia kūdikio vystymui?

Pasiruoškite daugybei sauskelnių keitimo atvejų! Galbūt tai nėra pati žaviausia tėvystės dalis, tačiau tai labai svarbi jūsų kūdikio rutina. Čia pateikiamas išsamus daiktų, kurių prireiks kūdikio pervystymui, sąrašas.

Vystymo stalas. Jums reikės saugios vietos mažylio sauskelnėms pakeisti. Pervystymo stalai paprastai turi stalčius arba lentynėles, kad galėtumėte pasiekti tokius daiktus kaip sauskelnės, servetėlės ir švarūs drabužėliai, nenuleisdami rankų nuo kūdikio. Tik įsitikinkite, kad šie daiktai nėra naujagimiui pasiekiami. Prie kai kurių vystymo stalų yra pridėti diržai. Juos galite naudoti kūdikiui apsaugoti nuo kritimo, jei jis netikėtai apsiverstų. Net jei dirželį užsegėte, visada laikykite bent vieną ranką ant naujagimio, kai jis yra ant pakelto paviršiaus.

Vystymo lenta. Turint vystymo lentą, kūdikiui bus patogu, o pervystymo stalas liks švarus. Kai kuriuos kilimėlius galima švariai nuvalyti. Kiti turi nuimamus užvalkalus. Juos galima skalbti.

Sauskelnės. Jums tikrai reikės sauskelnių. Ir daug jų! Jūsų naujagimis per savaitę gali išmainyti apie 70 sauskelnių. Iš anksto neįmanoma žinoti, kokio dydžio sauskelnių prireiks kūdikiui. Todėl verta nusipirkti nedideles kelių skirtingų dydžių sauskelnių pakuotes. Tada, kai kūdikis gims, galėsite įsigyti daugiau tinkamo dydžio sauskelnių. Visas reikiamas priemones galite rasti šioje e. parduotuvėje.

Servetėlės. Švelniai nuvalykite naujagimio užpakaliuko sritį servetėlėmis.

Kremas nuo vystyklų bėrimo. Kūdikiams kartkartėmis pasireiškia sauskelnių bėrimas. Kreipkitės į gydytoją, kad jis patartų, koks kremas ar tepalas yra geriausias.

Sauskelnių kibiras. Nors tai nėra privaloma, sauskelnių kibirėliai padeda sulaikyti nemalonius kvapus. Specialūs įdėklai juos dar geriau sulaiko. Tačiau jie kainuoja brangiau.

Kūdikio reikmenys pirmus 3-4 mėnesius

Pirmuosius kelis kūdikio gyvenimo mėnesius būtiniausi reikmenys yra šie:

  • kambario baldai ir įranga;
  • patalynė, įskaitant lovelės ir lopšio paklodes, antklodes ir apklotus;
  • maitinimo reikmenys;
  • sauskelnių reikmenys;
  • higienos ir priežiūros reikmenys;
  • drabužėliai;
  • kelionės reikmenys, įskaitant automobilines kėdutes ir vežimėlius;
  • žaisliukai;
  • pirmosios pagalbos ir priežiūros įranga.

Partnerio turinys

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook