Vaikų kambario interjero tendencijos 2023 m.

Mažos mergaitės ar berniuko kambarį gali būti sudėtinga dekoruoti. Viena vertus, dizainas turėtų atspindėti nuolat augančią vaiko asmenybę ir interesus. Kita vertus, dekoras turėtų būti pakankamai nesenstantis, kad išliktų ilgaamžis. Iš visų namų erdvių būtent šiame kambaryje galima iš tikrųjų leisti pasireikšti vaizduotei ir kūrybiškumui.

Vaiko kambarys turėtų būti praktiškas. Jame turėtų būti daug vietos poilsiui ir žaidimams. Tačiau tai nereiškia, kad negalite drąsiai dekoruoti. Mes padėsime jums sukurti įkvepiančią erdvę, kuri patiks mažiesiems, remdamiesi naujausiomis vaikų kambario tendencijomis.

Dizainas pagal temas

Vaikų miegamasis – tai erdvė, kurioje žaisti, svajoti ir mėgautis bus trys pagrindinės veiklos rūšys. Kambarys yra skonio ir asmenybės atspindys, todėl turėtumėte dekoruoti erdvę pagal mažylio pomėgius. Jei jūsų vaikui patinka automobiliai, galima įrengti kambarį šia tema, parenkant automobilio formos lovą, kilimą su lenktynių piešiniais ir ant sienų klijuojant įvairius lipdukus. Jei atžala mėgsta gyvūnus, ant sienų galima priklijuoti plakatą su įvairiais gyvūnėliais, kurie suteiks erdvei linksmo atspalvio. Ieškant interjero detalių vaikams, pravers prekės iš FormAdore.

Praktiški patarimai, kaip pasirinkti baldus

Kalbant apie 2023 m. tendencijas, pirmenybė teikiama funkcionalumui. Šia prasme turėtumėte atsižvelgti į tai, kad jūsų vaikas auga, ir jo kambaryje kartkartėmis reikės pokyčių. Todėl protingas pirkinys pirmiausia užtikrins baldų pritaikomumą skirtingoms amžiaus grupėms. Apsvarstykite šiuos pasiūlymus:

  • lova. Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į patogumą ir rinktis kokybišką čiužinį. Apsvarstykite vidutinio kietumo čiužinius su atskirai išdėstytomis spyruoklėmis. Rinkitės lanksčią lovą, kurią galima naudoti metams bėgant, kai vaikas auga. Kalbant apie dizainą, galite rinktis įvairius stilius, įskaitant įvairių tipų lovas, pavyzdžiui, klasikinę arba sofą;
  • drabužių spinta. Rinkitės spintą, kuri vaikui tarnaus daugelį metų. Šia prasme nereikia išlaidauti papildomai. Laikykitės klasikinės spintos daiktams laikyti, ypač su stalčiais ir lentynomis;
  • stalas. rinkitės tokį stalą, kurio plotį ir aukštį galima pritaikyti individualiai. Kadangi tai yra viena pagrindinių mokymosi erdvės vietų, stalas turės įtakos kitų elementų išdėstymui. Apsvarstykite galimybę rinktis išstumiamą iš spintos, kad praktiškai išnaudotumėte erdvę;
  • kėdė. Apgalvokite variantą įsigyti kėdę su reguliuojamu aukščiu. Rinkitės kojų atramą, kuri populiari tarp vaikams skirtų kėdžių. Įsitikinkite, kad kėdė yra tinkama jūsų vaikui, nes šiame amžiuje laikysena atlieka svarbų vaidmenį.

Reikėtų pažymėti, kad dėl pagrindinių baldų turi apsispręsti suaugusieji. Jų dizainą galima palikti vaikams, nes būtent jie šioje erdvėje praleis daugiausia laiko.

Tekstilės galimybės

Vaikui patiks leisti laiką žaidžiant savo kambaryje, jei patalpa bus tinkamai suprojektuota ir atitiks jo poreikius. Pati lova ir šalia jos esantis plotas paprastai yra ta vieta, kur vaikai mėgsta sėdėti (be kėdės) ir žaisti. Panagrinėkime keletą tekstilės variantų šioms zonoms.

Minkštų ir malonių medžiagų, pavyzdžiui, medvilnės ar lino, patalynė yra puikus pasirinkimas jūsų vaikų miegamajam 2023 m. Dabartinės patalynės raštų tendencijos – geometrinės formos ir linijos, strėlytės ir animaciniai gyvūnai, taškeliai ir spalvų dėmės. Būtinai naudokite spalvas ir raštus, kurie priverčia atsipalaiduoti ir nusiraminti. Tokios lovatiesės – idealus pasirinkimas stilingiems namams.

Kambarys dviem vaikams

Jei turite du vaikus, kuriuos reikia apgyvendinti viename kambaryje, erdvės organizavimo užduotis padvigubėja! Reikia atsižvelgti į:

  • kiekvieno vaiko amžių ir lytį;
  • kiekvieno iš jų interesus, pomėgius ir raidos ypatumus;
  • visų funkcinių zonų buvimą.

Kiekvienam iš jų reikės atskiros miegojimo ir darbo vietos. Tačiau sandėliavimo patalpas ir zonas, skirtas žaidimams bei kūrybai, galima sujungti. Svarbu visa tai sujungti skoningai, kad interjeras neatrodytų perkrautas.

Skirtingų lyčių vaikų tėvai turi kūrybiškai žiūrėti į šią užduotį! Juk reikės pasirinkti sprendimą, kuris patiktų ir berniukui, ir mergaitei savo spalvine gama bei apipavidalinimo stiliumi. Dizaineriai pataria šiuo atveju kambarį sąlyginai padalyti į dvi dalis. Tai gali būti atlikta ne pažodžiui, bet bent jau stilistiškai arba pasitelkiant spalvas. Jei leidžia patalpos dydis, galima įrengti net nedidelę pertvarą.

Partnerio turinys

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook