Seksas be lubrikanto

Ir tu gali pajusti malonumąSudrėkusi makštis yra vienas svarbiausių lytinio susijaudinimo požymių.

Nuovargis ir miego stygius užgožia norą mylėtis. O pasiryžus mylėtis niekaip nesudrėksta makštis. Vyras jau susijaudinęs ir pasiruošęs – nesinori jo nuvilti. Ieškai lubrikanto, skubi. Galiausiai lieka vienintelis noras – sudrėkinti makštį, kad „įėjimas“ nebūtų toks skausmingas, o orgazmas atidedamas kitam kartui. Ar nebūtų maloniau, jei makštis sudrėktų pati, be lubrikantų? Skaitykite, kaip galima atkurti makšties drėgnumą ir vėl mėgautis seksu.

Skausmingi lytiniai santykiai

Daugelis neseniai gimdžiusių ar žindančių moterų patiria makšties sausumą, deginimą, tempimą ar skausmą lytinių santykių metu ir po jų. Akušerė ginekologė Daiva Keršulytė pataria, kaip išvengti šių pojūčių.

Dėl visko kalti hormonai

Makštis tampa sausa, kai išsiskiria mažiau makšties gleivių. Paprastai taip atsitinka dėl sumažėjuso hormonų – estrogenų – kiekio. Nėštumo ir žindymo metu estrogenų mažėja, dingsta mėnesinės. Makšties sausumas vystosi pamažu – neretai dėl to moterys pradeda skųstis tik po gimdymo. Taip pat simptomų gali atsirasti, jei per gimdymą būna traumuota makšties gleivinė ar kirpta tarpvietė (atlikta perineotomija).

Susilaikymas nėra sprendimas

Makšties sausumą jausite tol, kol nebus mėnesinių, kartais – ir viso žindymo laikotarpiu. Jei buvo kirpta tarpvietė, simptomai išnyks po 3–4 mėnesių.

Hialurono rūgštis makšties drėkinimui

Gydytoja pacientėms rekomenduoja „Feminella® Hyalosoft“ makšties ovules, nes jose yra hialurono rūgšties ir vaistažolių. Hialurono rūgštis geba pritraukti ir sulaikyti vandenį, dėl to ji ilgam sudrėkina gleivinę. Vaistažolės skatina regeneraciją ir apsaugo nuo infekcijų. Jei gimdant buvo kirpta tarpvietė, ovulės suminkštins ir sudrėkins randą, skatins ląstelių atsinaujinimą ir slopins uždegimą, todėl sumažės tempimo pojūtis ir perštėjimas.

Makšties ovulės ar lubrikantai?

Lubrikantai padeda tik tuo momentu, be to, dažnai sukelia alerginę reakciją. Gleivių išskyrimą atkuriančios ir ilgam makštį sudrėkinančios ovulės leis jums vėl pasijusti moterimi ir mėgautis užplūdusia aistra. O barjerinės kontraceptinės priemonės (makšties ovulės, žvakutės, kremai) apskritai nedrėkina.

1–2 kartus per savaitę

Iš karto po gimdymo – pirmąsias 5–6 savaites patartina nieko nevartoti. Po to rekomenduojamos 1–2 „Feminella® Hyalosoft“ ovulės per savaitę: kol neatsinaujins mėnesinės arba kol išnyks sausos makšties simptomai.

Svarbiausia saugumas

Prieš naudojimą būtų gerai pasikonsultuoti su gydytoju, tačiau „Feminella® Hyalosoft“ ovulės itin saugios, tad naudojant pagal aukščiau pateiktas rekomendacijas šalutinio poveikio gydytojai neteko pastebėti. Šios ovulės veikia tik vietiškai, į motinos pieną jokių sudėtinių medžiagų nepatenka, todėl jas gali naudoti ir žindyvės.

Feminella® Hyalosoft makšties sausumui gydyti

Ovulės nuo makšties sausumoUnikalios makšties ovulės Feminella® Hyalosoft, kitaip nei lubrikantai, ilgam atkuria normalų makšties gleivių išsiskyrimą ir gamybą, mažina sudirgimą bei skatina regeneraciją. Užmirškite makšties sausumą, niežulį ir deginimą ir vėl mėgaukitės lytiniais santykiais.

Išskirtinė Feminella® Hyalosoft sudėtis: hialurono rūgštis, azijinės raistenės, miškinės dedešvos, vaistinės ramunėlės, arbatmedžių aliejus ir vitaminas E.

  • Feminella® Hyalosoft jau po pirmos gydymo savaitės labai gerą ir gerą poveikį patvirtino net 90 % moterų.1
  • Feminella® Hyalosoft – saugios: nebuvo pastebėta jokio šalutinio poveikio.1
  • Feminella® Hyalosoft – vienintelės tokios sudėties ovulės Lietuvoje!

Daugiau informacijos www.feminella.lt

1 Microbiologycal assay: evaluation of efficacy of a medical device class II A in order to control bacterial load on vaginal mucous membranes. Apr-applied pharma reseach S. A. – Feminella vaginal suppositories – Lotto 01/GF02 (REcoRD No. F2580704M, September 6m 2004).

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook