Mobilieji telefonai ir įpročiai, kurie kenkia įrenginiams

Kasdien mūsų rankose yra daugybė išmaniųjų įrenginių, kuriais esame įpratę naudotis, ir, žinoma, kiekvienas turi savo naudojimo įpročius, tačiau norint, kad įrenginys tarnautų kuo ilgiau, verta atkreipti dėmesį į kai kuriuos įpročius, o kai kuriais atvejais ir visai jų atsikratyti.

Mobilieji telefonai į aptarnavimo centrą dažniausiai atvežami dėl fizinės žalos. Nuspėti įrenginio kritimo, žinoma, neįmanoma, o nukritus telefonui dažnai dūžta – arba ekranas, arba korpusas, ir dar rimtesni įrenginio viduje esantys komponentai. Siekiant sumažinti įrenginio sugadinimo riziką, patartina nedelsiant įsigyti apsauginį dėklą ir apsauginį stiklą. Žinoma, tai neišgelbės mobiliųjų telefonų nuo kritimo, tačiau sumažins galimas pasekmes. Išmaniuosius įrenginius remontuojantys serviso specialistai tvirtina, kad 15-20% atvejų apsauginis stiklas patikimai apsaugo mobiliuosius telefonus ir jų ekranus.

Daugelis žmonių mobiliuosius telefonus į vonią ima su savimi, o tai gana pavojinga – ypač kraunant įrenginį tiek telefonui, tiek gyvybei. Drėgmė turi didelę įtaką mobiliesiems telefonams. Netyčia išsilieję skysčiai, tokie kaip kava ar vanduo, arba vaikščiojimas per lietų – net ir nedidelis drėgmės kiekis, patekęs ant įrenginio, gali sugadinti mobiliuosius telefonus, o tai turės įtakos remonto išlaidoms. Todėl žiemą mobiliajam telefonui nukritus į sniegą, bus geriau, jei ant jo bus apsauginis dėklas, kuris sumažintų galimus įrenginio pažeidimus.

Palikti mobiliuosius telefonus krauti visai nakčiai, nepaisant įkrovimo lygio, mėgstamas dalykas daugeliui vartotojų, tačiau niekas nesusimąsto, ar tai nesugadins akumuliatoriaus.

Žinoma, kai kurie mobilieji telefonai aprūpinti specialia apsauga, kuri nustoja krauti telefoną, kai baterija jau pilnai įkrauta. Ir daugelis vis dar mano, kad naujus mobiliuosius telefonus reikia kelis kartus iškrauti ir visiškai įkrauti. Šis metodas nebeveikia su ličio jonų baterijomis, todėl nėra prasmės iškrauti šiuolaikinius mobiliuosius telefonus, kol jie nėra visiškai išsikrovę, nes tai neturės jokios įtakos įrenginio veikimui.

Temperatūros svyravimai turi įtakos ir mobiliesiems telefonams, pavyzdžiui, ličio jonų baterija praras dalį savo talpos, jei išmanusis telefonas visą naktį bus paliktas šaltame automobilyje. O vasarą tiesioginiai saulės spinduliai gali pabloginti vaizdo kokybę, nes karštis ardo mobiliųjų telefonų lustus. Tiesioginiai saulės spinduliai taip pat gali sukelti prietaiso perkaitimą.

Žinoma, visi susiduria su tuo, kad mobilieji telefonai kartais „pakimba“. Tokiais atvejais patys vartotojai bando išspręsti problemą atkurdami gamyklinius nustatymus arba įdiegdami įvairias programas. Kartais forumuose, kuriuose daug žmonių ieško informacijos, rekomenduojamos nepatikrintos programos, kurios gali sugadinti mobiliuosius telefonus, o kai kurios netgi leidžia sukčiams pasiekti jūsų asmeninę informaciją. Programas į mobiliuosius telefonus rekomenduojama diegti tik iš oficialių Google Play ar App Store programėlių parduotuvių, taip pat pravers pasinaudoti antivirusinėmis programomis. Dažnai atsitinka taip, kad vartotojas nelabai supranta, ką daro, ir gali netyčia suteikti prieigą prie savo asmeninės informacijos.

Todėl jei norite, kad jūsų mobilieji telefonai tarnautų ilgiau, pasistenkite išvengti galimų pavojų, nesinaudokite prietaisu vonioje ir nesineškite su savimi į paplūdimį, nepamirškite automobilyje, programas diegkite tik iš oficialaus pardavėjo. Platus išmaniesiems telefonams skirtų priedų asortimentas, tokie kaip apsauginiai dėklai ir stiklai, taip pat modernūs mobilieji telefonai yra RDE.LT internetinėje parduotuvėje, kurioje kiekvienas gali išsirinkti sau patinkančią prekę, išsirinkdamas ją pagal norimus parametrus.

Partnerio turinys

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook