Naujausios grožio ir sveikatingumo tendencijos Lietuvoje

2023-ieji – sveikatingumo metai. Nuolat iš naujo apibrėžiame būdus, kaip galime pasiekti gerą psichinę ir fizinę sveikatą, tačiau ne visos tendencijos yra vienodos. Norite 2023 m. iš naujo įžiebti aistrą sveikatingumui?  Štai sveikatingumo tendencijos, kurios bus aktualios ir 2023 m:

Tvarus grožis tampa lūkesčiu

Šiandien svečiai vis labiau rūpinasi aplinka ir savo veiksmų poveikiu. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad beveik šeši iš dešimties vartotojų yra pasirengę keisti savo apsipirkimo įpročius, kad sumažintų poveikį aplinkai, o beveik aštuoni iš dešimties nurodo, kad tvarumas jiems yra svarbus. Prisimenant pastaruosius 2 metus, suprantama, kad tvarumas tapo svarbiausiu daugelio iš mūsų rūpesčiu.

Pasaulyje plintant draudimams, įvyko kai kas nepaprasto: planeta pradėjo sveikti. Sumažėjo išmetamo anglies dioksido kiekis. Laikas parodys, ar šie pokyčiai bus ilgalaikiai, tačiau tikrai žinome, kad tai parodė, kokį didelį poveikį mūsų elgesys daro mūsų planetai.

Didėjanti imunitetą stiprinančių preparatų paklausa

Atsižvelgiant į 2020 m. įvykius, imuninės sistemos sveikata daugeliui iš mūsų yra svarbiausia. Žmonės renkasi SPA ir medspa procedūras ir produktus, kurie padeda stiprinti imunitetą. Tai limfos masažai, infraraudonųjų spindulių šviesos terapija, refleksoterapija, kristalinių druskų terapija arba eterinių aliejų priedai prie masažo procedūrų. Be šių pasiūlymų, siūloma ir daugiau naujesnių procedūrų, pavyzdžiui, detoksikacijos, aktyvuotos anglies ir CBD paslaugų. Norėdami pakelti savo patirtį į aukštesnį lygį, apsvarstykite galimybę siūlyti į sveikatą orientuotą maistą ir gėrimus su tokiais ingredientais kaip citrusiniai vaisiai ir imbieras, kurie, kaip žinoma, teigiamai veikia imuninės sistemos veiklą. O vitaminas D ypač aktualus žmonėms, kurie praleidžia daug laiko viduje, t. y. prie kompiuterio, ar prie televizoriaus žiūrint sporto laidas ar kt.

Minimalizmas užima pagrindinį vaidmenį

Per pastaruosius 2 metus daugelis iš mūsų turėjo mažai priežasčių rengtis į darbą, renginius ar visuomeninę veiklą. Dėl to mūsų grožio procedūros tapo daug paprastesnės, laikantis požiūrio „mažiau yra daugiau“.

3D nagų menas

Niekas taip gerai nepuošia rankų, kaip unikalus manikiūras, o 2023 m. nagų menas bus dar aukštesnio lygio – nagų piešiniai suteiks nagams tikrai unikalaus grožio.

3D nagų mene naudojami brangakmeniai, lankai, perlai, nėriniai ir gėlės, kurie klijuojami prie nago, kad suteiktų jam matmenų ir tekstūros. Šie akį traukiantys raštai pradedami nuo gelinio lako pagrindo, o paskui padengiami storesniu nagų lako sluoksniu, kad raštai išliktų tvirti ir gerai išsilaikytų.

Odą praturtinantis makiažas

Šiais metais tikėkitės, kad padaugės hibridinių makiažo priemonių, kurių sudėtyje yra odai naudingų ingredientų, padedančių kovoti su sausumu, riebumu, dėmėmis ir kt. Pavyzdžiui, į serumo makiažo pagrindus (kuriuose derinamas makiažo pagrindo padengimas su naudingomis odos priežiūros sudedamosiomis dalimis) gali įeiti tokie ingredientai kaip hialurono rūgštis, suteikianti odai drėgmės, ir SPF, apsaugantis odą nuo UV spindulių.

Kūno prausiklis su veikliosiomis medžiagomis

Dabar jau žinote, kokią naudą teikia veikliųjų medžiagų (pvz., hialurono rūgšties) naudojimas veidui, o kaip dėl šių medžiagų naudojimo kūnui? 2023 m. kūno odos priežiūra ir kūno priežiūros veikliosios sudedamosios dalys taps tokia pat svarbi jūsų higienos rutinos dalis. Tikėkitės, kad atsiras produktų su aktyviaisiais ingredientais, padedančių spręsti kūno odos problemas, pavyzdžiui, kūno spuogus, hiperpigmentaciją ir sausumą. Dušo gelių sudėtyje bus ieškomų veikliųjų medžiagų, tokių kaip niacinamidas, vitaminas C, retinolis ir salicilo rūgštis, kad kūno oda būtų tolygi.

Partnerio turinys

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook