Išmokykite vaiką plaukti pagal vaizdo įrašą

Nuo šiol internete galima rasti vaizdo pamokas tėvams „Kaip išmokyti vaiką plaukti?“. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (LVJC) treneriai pasakoja bei praktiškai demonstruoja, kaip išmokyti vaikus plaukimo elementų, padėsiančių būti saugesniais vandenyje.

Plaukti galima išmokyti vaiką patiems

Prasidėjusi vasara vaikus vilioja atsigaivinti ir papramogauti vandens telkiniuose. Tačiau nemokantiems plaukti tokios pramogos – didelė rizika. Tėveliai, norintys, kad vaikas būtų saugus vandenyje, skatinami išmokyti vaikus plaukti.

Jeigu ūgtelėjęs vaikas nemoka plaukti ir nėra galimybių to išmokti su treneriu, verta imtis iniciatyvos ir išmokyti pagrindinių plaukimo elementų patiems. Pasak trenerių, tai padaryti nėra sudėtinga – reikia tik žinoti nuo ko pradėti ir kuria linkme judėti.

Vaizdo įraše detaliai aiškinama, kaip išmokyti vaikus taisyklingai plūduriuoti, slinkti, įkvėpti ir iškvėpti, atlikti rankų ir kojų judesius vandenyje, juos derinti su kvėpavimu. Taip pat atkreipiamas dėmesys į dažnai pasitaikančias klaidas, pasakoma kaip jų išvengti.

Galite mokyti 4-erių metų ir vyresnius vaikus

Pagal minėtas gaires galima mokyti 4-erių metų ir vyresnius vaikus. Mažesni vaikai dar nėra pasirengę savarankiškai judėti vandenyje. Jų draugystė su vandeniu prasideda labai pamažu, dažniausiai tik žaidžiant.

Ar tokiu būdu galima mokyti ir suaugusiuosius? Tikrai taip! Tik norimam rezultatui pasiekti, gali prireikti daugiau laiko. Vaikai gerokai imlesni mokymui plaukti… Jų įgimti plaukimo ir nėrimo refleksai dar nespėję visiškai užsimiršti.

Plaukimo pamokos yra skirtos visiems tėvams ir kiekvienam, norinčiam išmokyti pagrindinių plaukimo elementų ar taisyklingai atnaujinti įgūdžius.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook