Medikė mama apie tai, kas padeda šeimai nesusirgti

Medikė mama Lina33 metų kaunietė medikė Lina augina du sūnus: 4 metų Lauryną ir 8 mėnesių Martyną. Visi keturi šeimos nariai valgo daug vaisių ir daržovių, košių, kuo natūralesnį kaimišką maistą. Lina vengia cheminių medžiagų buityje, taigi stengiasi, kad šeimos gyvenimas būtų kiek įmanoma sveikesnis. O kai artėja šaltasis ligų periodas, medikė stengiasi visus šeimos narius sustiprinti natūraliomis priemonėmis. Išmanydama apie vaistinius preparatus bei ligų gydymą, savo šeimos sveikatai Lina visuomet ieško optimalaus sprendimo. Medikė domisi liaudies medicina, vaistažolėmis. Lina įsitikinusi, kad vaistažolės daug artimesnės mūsų organizmui nei cheminiai vaistai. Jos nuomone, augalai labai svarbūs sveikatai jie patys sugeba išgyventi įvairiomis sąlygomis ir gali padėti žmogui nugalėti daugybę ligų. Augaluose gausu vitaminų, įvairių natūralių medžiagų. Apie savo atrastą būdą sustiprinti visos šeimos sveikatą, ypač šaltuoju periodu, kad nei suaugę nesirgtų, nei prie vaikų darželyje virusai neprikibtų, pasakoja pati mama Lina.

Rudenį, kai Laurynui suėjo dveji, išleidau jį į lopšelį. Stresas, nauja aplinka, žmonės, naujos taisyklės, nieko keisto, kad prasidėjo ir ligelės. Niekada nesirgęs vaikas pradėjo galynėtis su nesibaigiančiom slogom. Aš pati, neseniai baigusi žindyti sūnelį, buvau kiek nusilpusi, tad netrukus ir mane ,,pakibino” rudeniniai virusai, tad ėmiausi ieškoti stebuklingų augalinių preparatų, kurie tiktų visai šeimai. Vaistinėje akys užkliuvo už akcine kaina pažymėto preparato IMUNOMOSS, kurį ir nusipirkau pabandyti. Pamaniau, kad jei ir nepadės, tai neturėtų ir pakenkti, o jo sudėtis mane tiesiog sužavėjo, nes analogiško kito tokia kaina nebuvau mačiusi. Sūnui nelabai patiko skonis, bet mes sugalvojom įdomų žaidimą kai tik išgerdavom to preparato, vaizduodavom kokie sveiki ir stiprūs pasidarom, šokinėdavom ir sušaukdavom savo sugalvotą šūkį. Dar geriau buvau rami, kad vaikas pasičiupęs jo neišgers kaip saldaus sirupėlio. Galų gale, skonį sušvelninti galima ir praskiedus vandeniu.

Taigi, išgėrėm su vaiku tą buteliuką ir man pasirodė, kad jis iš karto padėjo. Laurynas visą žiemą nesirgo, tik buvo pasigavęs slogą. Buvo neįtikėtina, bet tiesa, džiaugiausi, kad atradau tokį preparatą! Nusiunčiau vyrą į vaistinę pavyko vėl akcine kaina jo gauti, po to trečią kartą. Tada nusprendžiau, kad reikės pavartoti visą žiemą, juk jis dar ir stiprina imunitetą. Todėl užsisakiau visą dėžutę, kad nereikėtų nuolat važinėti į vaistines ir stovėti eilėse.

Atradimas pasiteisino! Tik pajutus, kad liga jau ima kibti, traukdavau iš savo dėžutės butelaitį šio stebuklingo preparato. Kuo anksčiau išgersi, tuo greičiau pasveiksi arba net nesusirgsi. Pati nebijojau ir daugiau jo išgerti, kartais ir 40 ml smūginę dozę pasirinkdavau. Laurynui, kai suėjo treji metai, vienkartinę dozę padidinau dvigubai. Tas mažas buteliukas kaipmat ištuštėdavo. Todėl džiaugiausi, kad turiu visą dėžutę.

Nebijojau šio preparato parekomenduoti savo giminaičiams ir draugams. Padovanojau jiems po butelaitį pabandyti. Kai savo kailiu išbandai, gali drąsiai ir kitam patarti. Žinoma, stebuklų nėra, jei tik organizmas ne visiškai nualintas, jei sveikai maitinotės ir gyvenote, o tik šiek tiek nusilpote ir dėl to ėmė kibti virusai, neabejoju, kad preparatas padės. Kaip medikė, suprantu, kad yra daugybė ligų ir daug tos pačios ligos gydymo būdų. Aš visuomet už natūralumą, už gamtos dovanas ir už tai, kad organizmas pats gydytųsi savo ligas, o ne stiprūs cheminiai preparatai slopintų simptomus. Savo pacientams sakau, kad gera kovos pradžia tai gera ginkluotės parengtis. Ir nebūtina į žvirblį šauti iš patrankos, nes ji ne tik užmuš žvirblį, bet pridarys daug žalos aplinkui, todėl reikės milžiniškų jėgų ir energijos viską atstatyti. Tad geriau pradėti statyti gynybines sienas ir tuomet, kai dar liga neįsiveržusi į organizmą!

Dabar kiekvienais metais stengiuosi pasirūpinti, kad šis preparatas bent jau žiemą būtų mano namų vaistinėlėje kaip skubi ir švelni gelbėjimosi priemonė. Vaikus stengiuosi grūdinti. Vyresnėlis laksto namuose basas, o gimęs viduržiemį mažylis dažnai būdavo palaikomas be drabužėlių. Abu berniukai labai mėgsta maudynes ir vonioje gali turkštis ištisą valandą visi lankom baseiną!

Linkiu visiems žmonėms būti pozityviems, aktyviai domėtis sveika gyvensena, mityba, rinktis preparatus ir maisto papildus atsakingai ir vartoti juos sąmoningai.

Apie imunitetą ir didžiausią jo priešą

Didžiausias imuniteto priešas – stresas. Jį ypač stipriai pajunta pradėjęs lankyti darželį ar mokyklą vaikas. Patekusio į kolektyvą vaiko organizmą reguliuojančios nervų ir imuninė sistemos labai apkraunamos. Nuo pirmosios priklauso socialinė psichologinė vaiko adaptacija, nuo antrosios atsparumas daugeliui infekcijų, su kurių sukėlėjais vaikas susiduria darželio grupėje arba mokyklos klasėje.

Imunitetas saugo mus nuo žalingų aplinkos veiksnių, neįsileidžia mikrobų ir šalina bet kokios infekcijos židinius. Būtent dėl imuniteto mes neužsikrečiame visomis infekcijomis, su kuriomis kasdien susiduriame. Bet šią apsaugą stresas susilpnina. Antra vertus, stresas sutelkia visas organizmo sistemas kovai su išorės veiksniais ir, atrodytų, veikia išvien su imunitetu. Bet stiprus arba dažnas stresas išsekina organizmo išteklius ir prasideda dekompensacijos stadija, t.y. viso organizmo veiklos nepakankamumas, dėl kurio susilpnėja ir imunitetas.

Visus organizme vykstančius procesus, taip pat ir imuninės sistemos veiklą, aktyvina hormonai. Nuolatinis stresas sukelia hormonų pokyčius (padaugėja streso hormonų adrenalino, noradrenalino ir kortizolio), taip pat kitų biologiškai aktyvių medžiagų koncentracija. Nuo ilgalaikio streso nukenčia visi organai, o tai turi reikšmės imunitetui. Streso hormonai adrenalinas, noradrenalinas ir kortizolis slopina limfocitų, kurie kovoja su ligomis, veiklą. Be to, kortizolis veikia angliavandenių ir baltymų apykaitą, padaugėjus šio hormono slopinamas organizmo gebėjimas priešintis uždegimams. Todėl stresą patiriantys žmonės serga dažniau ir liga sunkesnė.

Pradėjusio lankyti darželį vaiko patiriamas psichologinis stresas tiesiog proporcingas jo čia praleistam laikui. Streso hormonų gaminasi dar daugiau, jeigu jis vaikų kolektyve ypač prastai jaučiasi.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Facebook